Tehdy v noci

21. července 2009 v 22:56 | Fiona |  Ti Studení
Kolem půlnoci do holčičí ložnice se potichoučku vloupal Červíček, který v jedné ruce držel hůlku a v druhý měl košík, ve kterém byly lístečky růží. O něco zakopl, ale naštěstí to vybral. Jak se ozvala ta rána, tak Levandule ze spaní vykřikla: ,,Ale lásko, nepadej mi ještě." Málem se Červíček neudržel a začal se smát. Po chvilce byly lístečky růží rozházeny po Kate, Annie a Fioně. A Červíček potichoučku pronesl: "La carnum inflamace maxima" jen jak to pronesl, tak se vytratil, a jak slíbil, nejmíň to odnesla Lily s Levandulí, ty byli jen od dýmu černý, ale zato holky musely odvést ke Svatému Mungovy. I když o tom holky nevěděly, tak tam každý den měli návštěvu, buď Seamuse, Olivera a Remuse, nebo Emmeta, Edwarda a Jaspera. Ale jako zázrak, že se tam nikdy neviděli navzájem, jinak by byla nejspíš bitka.


Ale jednoho dne, kluci se dohadovali, jestli jim tam mohou dát na pokoj kytky. A to se dohadovali Seamus s Oliverem, a Remus byl názoru, že se tam nemají nosit. A jak se dohadovali, tak si neuvědomili, že mluví o něco hlasitěji, než by měli, a tak na ně vylítla rozlobená léčitelka. "Co tady vyvádíte? Tady má být klid. A kam si myslíte, že nesete ty květiny?"
"My je neseme holkám na pokoj," ozval se pomaloučku Seamus.
"To nevíte za tu dobu, že žádné květiny nemohou mít na pokoji? Tak mi je dejte." A kluci ji poslechli, podali ji ty květiny, a po chvilce jim řekla: "až půjdete na zpátek, si je zase vyzvedněte, a tak teď za nima můžete jít, ale potichu. Musejí mít klid."
"Děkujeme," poděkoval Remus, za to že za nima můžou jít, jen jak dosedli si každý na připravenou stoličku, tak chytli holky za ruku.
Po chvilce dorazili i Edward, Emmet a Jasper, a jen jak zahlédli, že je drží za ruce, tak ihned se ptali: " Co to děláte?" a ukázali na jejich ruce.
Ti se na ně jenom usmáli, a Remus ihned jim odpověděl: "To co vy ne."
Chvilku na ně koukali, a Jasper už to nemohl dál vydržet a řekl: "nech mojí holku na pokoji. Pokud vím, tak jsi jí dal kopy ty. A nemáš náhodou v Bradavicích holku? Já jenom, že jsme ji potkali, a ona brečela, že se jí, od té doby co jsou holky u Svatého Munga, nevěnuješ."
"To není pravda, přinesl jsem jí kytici, protože jsme ji sem nemohli vzít, ale ona o tom neví," a otočil se od nich.
Ale kluci se nechtěli jen tak odbýt, tak Emmet začal: "Tak laskavě je pusťte, a nešahejte na ně tak……"
V tu ránu se Kate probudila a vykřikla: "Hoří, pomoc." a koukala se po celé místnosti. Jen jak zahlédla Seamuse, tak na něho zvýšila hlas, " Co ty tady ksakru děláš?" otočila se na Emmeta, a zeptala se ho jemným hláskem: "Kde to jsem?"
Ten se na ni podíval, a řekl: "Jsi u Svatého Munga."
"Co tady dělám? Proč jsem tady?" byla vyděšená Kate, ale ihned jí došlo, vždyť Červíček je zapálil pod slibem.
"Jsi tady díky Remusovi, Oliverovi a Seamuovi." Podíval se na ně ošklivě, "oni vás totiž zapálily."
"Jak vám budeme dlouho ještě řikat, že jsem to my nebyli?" namítal Oliver.
"Až na to že jste jediný, kdo nechtěl, abychom nešli s nima na ples" řekl Edward.
V tu ránu se probrala Fiona: "Pomoc, hoří mi vlasy, pomoc." Otevřela oči, a chvilku se koukla po místnosti. "Co tady ksakru děláš? Já tě nechci ani vidět." řvala na Remuse.
"Ale lásko, nekřič na mě, já tě moc miluji," namítal Remus.
"Možná ty, ale já tebe ne, kde je Jasper?" na toho totiž Fiona neviděla, "ach, tady jsi, prosím, odežeň ho ode mě, a kde to vlastně jsme?"
"Jsi u Svatého Munga," a podíval se na ni smutně Jasper.
A ihned odváděl Remuse za dveře, ale ten namítal, že je tam i u ségry, ale ta na to řekla: "Já tě tady taky nechci."
Jak tady to slyšel i od sestry, tak odešel dobrovolně, a za ním šel i Seamus. Oliver na ně zavolal: "Počkejte na mě venku, já se jenom rozloučím s mojí láskou," to nevěděl, že už se probouzí i Annie, a pokračoval, "a dám ji pusinku na rozloučenou a hned za vámi příjdu."
Otočil se na Annie, ta na něho zírala a najednou řekla: "žádnou pusinku mi nedáš." A vrazila mu jednu facku, po chvilce, tam kam Annie mu dala facku, mu zčervenalo, a měl tam otisk ruky.
A ihned odešel, protože celý pokoj se mu smál, a měl na krajíčku slzy. Ve dveřích se zastavil a pověděl jim: "ještě jsme spolu neskončili, my o ně s váma budeme bojovat," a zabouchl dveře o něco silněji, než měl v úmyslu.
Tak my zavoláme léčitelku, že už jste se probudily, ať vás zkontrolují, jestli jste v pořádku," a odešli všichni tři.
Mezi tím holky si řekly, že je to milé jak se o ně hezky starají, a navíc jak o ně bojují i bojí se o ně. Po chvilce přišla léčitelka s léčitelem, zkontrolovali je, jak na tom jsou, a po chvilce odešli. Později přišli i kluci Edward, Jasper a Emmet, v rukou drželi kytici a bonboniéru. A holky se zmohly jenom na: "to je od vás milé."
Dlouho si povídali, kolem páté, ale museli odejít, ale slíbili jim, že se na ně přijdou podívat i zítra. Tak holky nadšené, že je zase uvidí další den, ale než odešli kluci, tak jim museli slíbit, že přijdou už za nima ráno.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pawin pawin | Web | 25. července 2009 v 19:01 | Reagovat

pekna kapca:)

2 nat nat | Web | 27. července 2009 v 10:34 | Reagovat

mooc hezke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama