Sius bienheux 2

17. května 2008 v 15:43 | Poberti
Suis bienheux 2

Otevřela jsem dveře a zůstala naprosto překvapená stát……U krbu jsem viděla Jamese s hlavou v dlaních, který měl kolena u brady a nepřítomně zíral do plamenů. "Ted jsi tomu holka dala…."řekla si Lily. Stále ještě byla zmatená a nevěděla co si o celém dnešním dni má myslet…. Pokradmu se přiblížila k Síriově a Jamsově pohovce a poslouchala,o čem se ti dav baví….."Ale no tak Jamesi přece je to jen ženská……nebuď kvůli ní tak smutný"……..snažil se utěšit kamaráda Sírius……
"Nech mě být Siriusi"…odvětil james a potom řekl….".Kdybych alespoň věděl,že pro ní něco znamenám,alespoň něco malého…nevzdával bych se,ale takhle…vždyť jsem pro ní jen vzduch a ona mě vůbec nemá ráda….."
"To není pravda…"Lily už nebavilo špehovat a tak vystoupila ze svého úkrytu James když zvedl hlavu a viděl kdo tu větu řekl na chvíli oněměl úžasem …. Potom začal koktat…"ty Lily…já …chtěl jsem……" až po chvilce se mu podařilo ze sebe dostat rozumnou větu-"Jak dlouho tu proboha jsi , Lily?????"
Sírius vypadal že se bavil,ale přesto ty dva zanechal osamotě protože vycítil že tady je navíc….
"Asi 5 minut "odvětila Lily a v očích se jí pobaveně zablesklo,když spatřila Jamesův zděšený výraz…….
"Tak to vypadá,že už nemusím nic skrývat co???"ušklíbl se James…..
"Po tom dnešku taky není co "odvětila lehce Lily a rozesmála se na celé kolo….Ta tam byla její mizerná nálada a slzy už dávno zaschli…..
"Jak to myslíš??????"podivil se James . "Tím mi snad chceš něco naznačit????"
"No víš Jamesi já jsme vlastně hrozně zmatená ,celou dobu jsem tě nesnášela a přišel jsi mi jako pitomý nafoukaný frajer ale teď….teď jsi fajn….možná víc než fajn. Já si nejsem najednou ničím jistá……..tedy kromě jedné věci…."
"Jaké? "zeptal se opatrně James…….
Lily se zhluboka nadýchla a snažila se sama sebe uklidnit….."NO tak holka…to bude v pohodě dýchej,dýchej neboj to zvládneš"……… "Já…no víš…."dostala ze sebe Lily když se konečně uklidnila….
"Asi tě mám ráda…."
James zblednul,zezelenal,zrudnul a nakonec vyvalil oči. Potom se rozesmál. A lily s ním…….
Za okamžik vzal Lily za ruku a protáhl se s ní přes Buclatou dámu na chodbu…Potom se asi 2 hodiny procházeli po školních pozemkách…
Když se později vraceli už jako pár do nebelvírské věže přitočila se Lily k Jakešovi a špitla mu do ucha…."chtěla bych ti něco ukázat ano????"
"Proč ne.."odvětil James…"a co to je?????"
"To se dozvíš až zítra zasmála se Lily….."
Po jejich příchodu do věže se ozval bouřlivý potlesk který samozřejmě dirigoval Sírius…….
"Uáááááá no teda Lily…….."rozléhalo se po celé věži a ještě dusot…než si kdokoliv z přítomných stihl uvědomit co se děje,na Lily skočila Adriana a začala jí objímat a křičet-"já to věděla…že vy dva se prostě dáte dohromady…no to je opravdu ohromný…wow…..sem ráda i za tebe….."
Lily i v duchu povzdechla……ta Adriana je fakt střelená…….
A šla za ostatními do právě se rozjíždějící oslavy na její a Jamesovu počest……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pokud si tady byl/a

Click
neclick..

Komentáře

1 Annie Annie | Web | 17. května 2008 v 15:46 | Reagovat

Tuhle povídku, mi jednou poslala Fiona, a já se nemůžu zbavit dojmu, že mi zapoměla poslat ještě první část.. No tak, kdyby byla někomu nápadná, tak prosím o přeposlání 1 části.. děkuju... No, alespoň,že ten  konec dopadl tak dobře...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama