1.) kapitola-Představení

30. prosince 2007 v 18:59 | Annie |  Kdo s koho??
Představení
Nástupištěm 9 ¾ se ozval hlasitý výkřik. Většina studentů se nemusela za dívkou, která tento poplach ztropila, ani obracet. Velice dobře věděli, komu ten výkřik patřil. Byla to hnědovlasá dívenka jménem Annie Black. Byla mladší sestrou Bradavicekého Cassanovy, Siriuse Blacka… Ačkoliv byla mladší přesto chodila do stejného ročníku jako zbytek Pobertů.
"Siriusi, říkám ti naposled, jestli se mi zase budeš plést do života, tak tě uškrtím! Chápeš? A dej sem ten kufr!
" Ale s radostí!" a bez jediného varování upustil kufr přímo na její nohu.
"Auuuuuuu! Ty jeden pitomče pitomej! A rychlím krokem zamířila za skupinkou lidí. Bezpochyby v jejich čele stál černovlasý chlapec s kulatými brýlemi a oříškově hnědýma očima… Byl to James Potter a vyšel vstříc svému nejlepšímu kamarádovi. Zatímco jeho sestra Emma svižným krokem zamířila k Annie.
Siriuse si ani nevšimla. Ale on jí pozoroval velmi pečlivě, jeho šedé uhrančivé oči ji zkoumali jako rentgen. Ona jakoby vytušila, že jí někdo pozoruje okamžitě se rozhlédla... Jen na pár setin sekundy se jejich pohledy střetly. Sirius se snažil pohled udržet, ale Emma sklonila sklonila zrak. Její zrzavě dlouhé vlasy se pohupovaly ve větru a mávaly sebou sem tam. Dále k nim přistoupila černovlasá dívka, Fiona se stejnýma šedýma očima jako Sirius, dále pak blondýnka. Černovlasá dívka byla dvojčetem Siria a v poslední době byla zmatená. Její pocity pochodovali jedním směrem, spíše za někým.. Zatímco blondýnka jménem Kate, byla uplně stejná jako její dvojče Remus.. Až ne to, že její city se od těch jeho lišily moc... Každý měl uplně jiné názory.... Annie si všimla, postavy, která právě prošla. Byla to zrzka z dlouhýma vlasama..
"Lily!" zamířila ke své nejlepší kamarádce..
James všimnouc si této dívenky, rychlím hbitým pohybem si pročechral vlasy,a elegantně k ní přiskočil....
"Ahoj Evansová! Smím ti pomoct s tvým kufrem?"
"To teda Pottere, nemůžeš!" odsekla a zamířila k holkám.
James hodil usměvavý pohled na na kluky a zasněně sledoval Lily. Kluci tohle jeho chování nenáviděli. Vyměnili si zachmuřené pohledy. Velmi hlasitě dal vědět Sirius , že jsou tady i jiné holky a zamířil k jedné z šesťaček z Havraspáru. Jenom souhlasné pohledy za strany chlapců a pak pohrdačné ze strany dívek. Vedle Jamese stál další z jeho nejlepších přátel Remus Lupin a očima stejně jako James bedlivě zkoumali hlouček dívek.. Peter Pettigrew pošlapoval na špičkách a nepřítomně koukal do sloupu.. Dále v hloučku stáli dva hoši. Jeden blonďatý a jeden hnědovlasý. Zaujatě se spolu bavili o famfrpálu a přítomnost dívek přehlíželi. Blonďatý chlapec s jasně modrýma očima byl Oliver Wood a byl brankářem Nebelvírského družstva. Hnědovlasý chlapec byl Seamus Finnigan.. Kluci nebrali na vědomí , že jsou velice žádanou parketou.. Holky to věděly moc dobře.. A taky věděli, že konkurence je veliká.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama